Ehh niestety i zimne dni zawitaly tez do slonecznej Italii. Jak pisalam wczesniej od piatku do poniedzialku byla festa w moim miescie, wesole miasteczko, koncerty, jedzenie z roznych stron swiat itd. Bawilam sie swietnie. ale niestety zachorowalam, bo w niedziele zaczal padać deszcz i piękne słoneczko nas opuściło:( a ja chciałam jechać jeszcze nad morze....No nic poczekam do nastepnych wakacji....
![]() |
| Ja z siostra w Mcdonaldzie xd |
![]() | |||
| A to moja młodsza siostra w wesołym miasteczku:) |
Buziaki xoxo


cholernie Ci zazdroszczę, że mieszkasz we Włoszech!Ten kraj jest boski <3 i macie takie świetne duże gałki lodów :D
OdpowiedzUsuńheheh lody rzeczywiscie sa strasznie wielkie, czasami nawet nie daje rady ich zjesc...
OdpowiedzUsuń