czwartek, 15 września 2011

Letni dzien:)

Hej:) Obudzilam sie dzis w bardzo dobry humorze, dzis z kolezankami postanowilysmy zwiedzic nasze piekne miasto jakim jest ravenna, gdyz mieszkamy tu od wielu lat, a nigdy nie zwiedzalysmy go..A wiec spotkalysmy sie dzis o 9 rano kolo stacji i tak sie zaczela nasz przygoda. Zwiedzilysmy wszystkie pomniki i parki..Bylo fantastycznie, a na sam koniec moja best Silvia( hiszpanka) zatanczylam nam super taniec.
A teraz w moim miasteczku zaczela sie jakas festa, ktora bedzie trwac 4 dni, jutro na nia ide wiec wstawie jakies fotki:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz