czwartek, 10 listopada 2011

hej:)

hej wszystkim, przepraszam ze dawno nie pisalam, ale niestety komputer mnie zostawil i musialam kupic nowy...Przez ten czas duuuzo sie wydarzylo:) Szczegolnie pojechalam wkoncu na moje wymarzone wakacje do RZYMU!!! Bylo super, ale reszte i zdjecia wrzuce jutro :D



Piosenka ktora dzis mi w glowie siedzi xd

środa, 21 września 2011

I wkoncu mam moje autko, eheheh po 6 miesiacach od kad mam prawko. Pierwszego dnia sie balam az wsiasc do samochodu, no ale mam nadzieje, ze nie dlugo bede juz jezdzic tak dobrze jak rajdowiec...
Ehh niestety i zimne dni zawitaly tez do slonecznej Italii. Jak pisalam wczesniej od piatku do poniedzialku byla festa w moim miescie, wesole miasteczko, koncerty, jedzenie z roznych stron swiat itd. Bawilam sie swietnie. ale niestety zachorowalam, bo w niedziele zaczal padać deszcz i piękne słoneczko nas opuściło:( a ja chciałam jechać jeszcze nad morze....No nic poczekam do nastepnych wakacji....

Ja z siostra w Mcdonaldzie xd

A to moja młodsza siostra w wesołym miasteczku:)   
                                             

                                                                                                                        Buziaki xoxo

czwartek, 15 września 2011

A oto ja:)

Letni dzien:)

Hej:) Obudzilam sie dzis w bardzo dobry humorze, dzis z kolezankami postanowilysmy zwiedzic nasze piekne miasto jakim jest ravenna, gdyz mieszkamy tu od wielu lat, a nigdy nie zwiedzalysmy go..A wiec spotkalysmy sie dzis o 9 rano kolo stacji i tak sie zaczela nasz przygoda. Zwiedzilysmy wszystkie pomniki i parki..Bylo fantastycznie, a na sam koniec moja best Silvia( hiszpanka) zatanczylam nam super taniec.
A teraz w moim miasteczku zaczela sie jakas festa, ktora bedzie trwac 4 dni, jutro na nia ide wiec wstawie jakies fotki:)